Головна > Новини


Оновлено дизайн прейскуранту-меню "КАВА-ЧАЙ"

Прейскурант-меню "КАВА-ЧАЙ" Оновлено дизайн прейскуранту-меню "КАВА-ЧАЙ".
У новому прейскуранті враховані побажання клієнтів, а саме, збільшена висота рядка, збільшене поле для написання ціни. Якість прейскуранту при цьому залишилась незмінно высокою.

 

Розширення асортименту цінників

В Каталозі продукції у разділі Цінники додані цінники двух розмірів. Розмір 45 на 32 мм у таких кольорах: синій, зелений, червоний и жовто-блакитний. Розмір 45 на 25 мм у таких кольорах: синій, зелений, червоний. Ці цінники користуються популярністю серед наших клієнтів, тому користуються стійким попитом. Сподіваємся, Вам вони теж сподобаються.

 

Новий патріотичний дизайн наклейки

У каталозі представлена нова наклейка, що виконана у патріотичному дизайні на жовто-синьому фоні українського флагу. Пропонується з написами двома мовами.

 

Оновлен асортимент наклеєк.

1. Вказівник (біла стрілка на зеленому фоні) для позначення напрямку  эвакуації відвідувачів та персоналу.

2. Информаційна наклейка “Адміністрація “не несе відповідальності за речі клієнтів”. Можливе використання у залах та камерах схову підприємств громадського харчування та супермаркетів.

 

Холодильне обладнання для торгового підприємства

Сучасне підприємство торгівлі прагне залучити якомога більше покупців. І в цьому важливу роль відіграє холодильне обладнання: воно дозволяє красиво і зручно представити товар, а також зберегти швидкопсувні продукти доброякісними, особливо в літній час. При цьому завжди виникають питання: яке обладнання придбати, яка фірма-виробник переважніше, хто представляє холодильне обладнання, яких фірм і за якою ціною? Далі (рос.)...

 


Сторінка 1 з 6
Русский (RU)Українська (UA)

Пошук по сайту

Випадковий товарRENAULT DACIA Клуб КЛАД logan mcv sandero Duster Харьковский Портал Харьков Турист Ценники, прейскуранты, таблички, наклейки, держатели СТЦ Исток Зроблено в Україні