Наклейки для дотримання рекомендацій МОЗ по боротьбі з коронавірусом вже на сайті і в продажу.

На сайті і продажу представлено 7 нових наклейок, які закликають громадян дотримуватися рекомендацій МОЗ по боротьбі з коронавірусом. Це 3 наклейки, які закликають носити маски, 2 наклейки, які закликають дотримуватися соціальної дистанції, і 2 наклейки, які закликають дезінфікувати руки. Використання цих наклейок дозволить Вам в легкій візуальній формі донести до відвідувачів (клієнтів) вимоги МОЗ.

 

Ласкаво просимо на наш сайт!

Раді запропонувати Вам вичерпну інформацію про цінники, куточки споживача, таблички, наклейки, тримачі для цінників та меню, меню та прейскуранти та інші товари, які ми виготовляємо для підпрємств торгівлі та громадського харчування.

У спеціальних розділах, ми регулярно розміщуємо статті та нормативні акти, що торкаються найактуальніших та проблемных питань ведення бізнесу.

Наш зручний у роботі та наочний інтернет-каталог, що налічує більш ніж сто найменувань продукції, ознайомить Вас з їхніми характеистиками та різновидами.

Сподіваємося, що наш сайт сприятиме успіху Вашого бизнесу!

 

З повагою, команда cennik.in.ua

 

Оновлено дизайн прейскуранту-меню "КАВА-ЧАЙ"

Прейскурант-меню "КАВА-ЧАЙ" Оновлено дизайн прейскуранту-меню "КАВА-ЧАЙ".
У новому прейскуранті враховані побажання клієнтів, а саме, збільшена висота рядка, збільшене поле для написання ціни. Якість прейскуранту при цьому залишилась незмінно высокою.

 

Оновлен асортимент наклеєк.

1. Вказівник (біла стрілка на зеленому фоні) для позначення напрямку  эвакуації відвідувачів та персоналу.

2. Информаційна наклейка “Адміністрація “не несе відповідальності за речі клієнтів”. Можливе використання у залах та камерах схову підприємств громадського харчування та супермаркетів.

 

Розширення асортименту цінників

В Каталозі продукції у разділі Цінники додані цінники двух розмірів. Розмір 45 на 32 мм у таких кольорах: синій, зелений, червоний и жовто-блакитний. Розмір 45 на 25 мм у таких кольорах: синій, зелений, червоний. Ці цінники користуються популярністю серед наших клієнтів, тому користуються стійким попитом. Сподіваємся, Вам вони теж сподобаються.

 

Новий патріотичний дизайн наклейки

У каталозі представлена нова наклейка, що виконана у патріотичному дизайні на жовто-синьому фоні українського флагу. Пропонується з написами двома мовами.

 


Сторінка 1 з 9

Пошук по сайту

Русский (RU)Українська (UA)

Випадковий товар


Хмаринка тегів

                                       

RENAULT DACIA Клуб КЛАД logan mcv sandero Duster Харьковский Портал Харьков Турист Ценники, прейскуранты, таблички, наклейки, держатели СТЦ Исток Зроблено в Україні